У садочку «Ведмежатко» панував осінній настрій! Барвисті костюми, веселі пісеньки та щирі усмішки дітей створили справжню атмосферу радості. Малята зустрічали красуню Осінь, дякували їй за щедрі дари та демонстрували свої таланти. Свято подарувало всім присутнім гарний настрій і теплі спогади.






