Ось і дочекалися ми теплого літечка. Сонечко тепле, яскраві барви, веселі дні, та як же влітку без панамок, кепок та капелюшків. Весела гусеничка та бджілка запросили до себе малечу та пояснили навіщо потрібно влітку носити головні убори, що це необхідно, а головне красиво!






